Co dělat pro to, abych uspěl a byl vyrovnaný ve světě, který je komplikovaný a nepředvídatelný?

Není žádný rozdíl mezi žitím a učením… Je nemožné, zavádějící a škodlivé přemýšlet o nich odděleně.

(John Holt)

Není žádný rozdíl mezi žitím a učením… Je nemožné, zavádějící a škodlivé přemýšlet o nich odděleně.

(John Holt)

Změna bude jediná jistota 21.století. Jak se můžu nejlépe připravit, abych byl schopný reagovat na všechny změny a výzvy? Odpověď je stejná jako už několik století.

Hlavně být zdravý, vnímavý, uvědomělý. Vím kdo jsem, kam směřuji a chci dělat dobré rozhodnutí co se týká vlastní energie, zdraví, vztahů a smyslu života.

Být užitečný. To je moje dnešní mise. Jsem vystudovaný pedagog, zajímá mě nejen vzdělávání, ale i budoucnost práce. Baví mě témata, které jsou nanejvýš lidské a nikdo mi je nikdy ani trochu neukázal, natož se o nich bavit a porozumět jim. Jsem spíše zaměřen na vnitřni svět. Jak mi funguje mozek, myšlenky a emoce. Co vlastně chci v rámci sebepoznání dělat a pro co mám talent? Nejčastější zakázka u mých klientů je přirozené sebevědomí, hledání vnitřní motivace a práce s emocemi. Jsem rád, že můžu spolupracovat s daleko vědomějšími lidmi a společně pak pracovat na jejich smysluplnější cestě. Jsem pak rád, když mě naopak mladá generace inspiruje svojí vizí života, která může být opravdu globální a využívat příležitostí 21.století.

Jsem rád, že jsem mohl přispět Liberecké Sudbury škole v Chrastavě, kde se podobnými myšlenkami zabývají u těch nejmenších kde navazují na Komenského škola hrou.

Kde je partnerství a porozumění víc než síla moci a strachu. Jen tak můžou ze semínek vyrůstat zajímavé a užitečné květiny. Naše česká zahrádka může hezky růst a být exotická pro jiné ,,normální,, zahrady světa.

Čím více budu rozumět sám sobě tím lépe se v dnešním komplikovaném,rychlém, nepředvídatelném světě budu orientovat. Budu mít strategie, dovednosti a hlavně návyky, které mě budou činit vyrovnanějšími a užitečnějšími.

Podpora se týkala vzdělávacích materiálů ohledně lidského těla a světa zvířat aka zvídavost k biohackingu v praxi.

Pro mě nanejvýš smysluplná činnost. Najděte si co Vám může být sympatické a podpořte školu. Děláme to pro společnou optimističtější budoucnost. Udělejte něco již dnes.

http://www.svobodnaskola.org/

Podpora zvídavosti k vlastnímu tělu

Podpora zvídavosti k vlastnímu tělu