.element-to-justify { text-align: justify; }
Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost tedy není čin, ale zvyk.


Aristotelés
red bull.png

mám tu čest spolupracovat se sportovci RB

mám tu čest spolupracovat s s ženskou fotbalovou reprezentací

IMG_5056.JPG

mám tu čest spolupracovat s reprezentací severské kombinace

 


Veronika Vítková se raduje z nejlepšího individuálního umístění své kariéry - 3.místo na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018

Veronika Vítková se raduje z nejlepšího individuálního umístění své kariéry - 3.místo na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018

Helena Karásková - mistryně světa swinrun 2018

Helena Karásková - mistryně světa swinrun 2018

vendy foto.jpg
Tým eSuba - mistři ČR ve hře League of legends. Spolupráce probíhá.

Tým eSuba - mistři ČR ve hře League of legends. Spolupráce probíhá.

Milan Myšík - reprezentant ČR MTB ENDURO Hned od prvního telefonátu a následné první schůzky jsem věděl, že jsem konečně našel někoho, kdo mi pomůže dosáhnout vyšších cílů .  Nejvíc si na Mírovi cením jeho 100% nasazení a nadšení pro práci , kterou vykonává. Dělá to, co ho baví, a svou pozitivní energii přenáší i na mne.  Vyzkoušel jsem také jeho službu biohacking . Pomohlo mi to odhalit mé silné a slabé stránky . Nyní pracujeme na odstranění některých mých nedostatků , tak abychom eliminovali negativní vliv stresu během závodu . Líbí se mi, že máme nastavené dílčí cíle , které směřují k cíli hlavnímu cíli, čímž roste tolik potřebné sebevědomí. Návštěvu Mirka Nečase bych doporučil každému, koho trápí nějaký vnitřní problém a chce se posunout jak v životě, tak i ve výkonech.

Milan Myšík - reprezentant ČR MTB ENDURO

Hned od prvního telefonátu a následné první schůzky jsem věděl, že jsem konečně našel někoho, kdo mi pomůže dosáhnout vyšších cílů. Nejvíc si na Mírovi cením jeho 100% nasazení a nadšení pro práci, kterou vykonává. Dělá to, co ho baví, a svou pozitivní energii přenáší i na mne.

Vyzkoušel jsem také jeho službu biohacking. Pomohlo mi to odhalit mé silné a slabé stránky. Nyní pracujeme na odstranění některých mých nedostatků, tak abychom eliminovali negativní vliv stresu během závodu. Líbí se mi, že máme nastavené dílčí cíle, které směřují k cíli hlavnímu cíli, čímž roste tolik potřebné sebevědomí. Návštěvu Mirka Nečase bych doporučil každému, koho trápí nějaký vnitřní problém a chce se posunout jak v životě, tak i ve výkonech.

Martin Fuksa - rychlostní kanoista

Martin Fuksa - rychlostní kanoista

David Vencl - učitel tělesné výchovy a matematiky a mistr ČR ve freedivingu.  Ujasnil jsem si motivaci  , která je nutná především v přípravě. Vytvořil jsem si časový harmonogram, který mi umožňuje se  plně koncentrovat na závodní výkon  .  Pro mě k nezaplacení. Vzhledem k tomu, že už nyní, napočátku spolupráce, vidím výsledky, je jasné, že Míru doporučuji. Vede mě, ale sám si určuji rychlost růstu.

David Vencl - učitel tělesné výchovy a matematiky a mistr ČR ve freedivingu.

Ujasnil jsem si motivaci, která je nutná především v přípravě. Vytvořil jsem si časový harmonogram, který mi umožňuje se plně koncentrovat na závodní výkon. Pro mě k nezaplacení. Vzhledem k tomu, že už nyní, napočátku spolupráce, vidím výsledky, je jasné, že Míru doporučuji. Vede mě, ale sám si určuji rychlost růstu.

Lukáš Pokorný během spolupráce přestupuje do Montpellier HSC.

Lukáš Pokorný během spolupráce přestupuje do Montpellier HSC.

Paula Novotná je mladá česká freestyle kiterka . Patří mezi nejlepší 4 ženy ve světovém žebříčku. V blogu je článek o užší spolupráci.

Paula Novotná je mladá česká freestyle kiterka. Patří mezi nejlepší 4 ženy ve světovém žebříčku. V blogu je článek o užší spolupráci.

Miroslav Dvořák - severská kombinace Dukla Liberec, česká sdruženářská jednička posledních let

Miroslav Dvořák - severská kombinace Dukla Liberec, česká sdruženářská jednička posledních let

Tomáš Mojžíš v dresu libereckých tygrů.

Tomáš Mojžíš v dresu libereckých tygrů.

Je nám ctí spolupracovat s tak zkušeným sportovcem, kde se můžeme navzájem obohacovat o aspekty mentálního výkonu na špičkové úrovni. Tomáše zajímal náš koncept biohackingu. Spolupráce probíhá, reference po jejím ukončení. Během 1.roku vyhrál extraligu, spolupráce nadále probíhá. 

Marek Michalička - profesionální tenisový hráč

Marek Michalička - profesionální tenisový hráč

Mindthebody.cz jsem kontaktoval na doporučení od známého. Nejdříve jsem si nebyl úplně jistý, do čeho se vlastně pouštím a jak bude celý proces vypadat. Ale jako profesionálního tenistu mě vždy zajímají věci spojené s tělem a myslí, a proto jsem se rozhodl biohacking vyzkoušet.

Spolupráce s Mirkem byla naprosto bezproblémová a korektní. Na první pohled bylo zřejmé, že Mirek je také sportovní nadšenec, který má široké znalosti v oblasti psychiky a sportovního výkonu. Jeho zjištění a doporučení, které mi na základě biohackingu poskytl, jsou velmi racionální a využitelné jak pro vrcholové sportovce, tak i pro lidi s běžnými problémy.  

Jeho služby bych určitě doporučil lidem, kteří se zajímají o vlastní tělo a chtějí získat nový pohled na celou problematiku. Spolupráce s Mindthebody.cz mi také pomohla uvědomit si, že pokud dokážu své problémy přesně změřit a pojmenovat, jsem na poloviční cestě k úspěchu.

Mgr.Jan Lysý - osobní tenisový trenér

Mgr.Jan Lysý - osobní tenisový trenér

Kooperace probíhá na individuálních klientech (Např.Anička Panchartek). Výsledky a doporučení Biologického Stresového Profilu se zakomponovaly do tréninkového konceptu a přináší výsledky(v rovině techniky tenisové, regenerace a práce s emocemi).

Spolupráce probíhá nadále-výsledky po skončení spolupráce.

Milan Plodek - trénér extraligového teamu HC Bílí tygři (mladší dorost) Zdroj: hcbilitygri.cz

Za mne mohu říci, že jsem velmi spokojen na jaké úrovni naše spolupráce funguje a těším se na její další pokračování. Mira Nečas do našeho týmu přinesl nové nápady, jak pro nás, trenéry, tak i pro kluky. Motivační rozhovory jsou vítaným zpestřením a pro hráče představují impuls k sebezlepšování.

Mira Nečas nabízí hráčům jiný druh tréninku. Výsledky osobních pohovorů s hráči můžeme vidět již dnes. Hráči si více věří a pracují na věcech, které dříve snižovaly jejich výkony na ledě. Miru Nečase bych určitě doporučil, je to profesionál se vším, co k tomuto oboru patří. Již nyní je vidět zájem dalších týmů a trenérů z klubu Bílí Tygři Liberec o spolupráci s ním.

 

Lenka Bartošová - Česká ženská reprezentace florbal - asistent trenéra + hlavní trenér FBC Crazy LBC

Lenka Bartošová - Česká ženská reprezentace florbal - asistent trenéra + hlavní trenér FBC Crazy LBC

Spolupráci s Mirkem Nečasem byla výborná. Kdykoliv jsem měla problém, hned mi pomohl.
Naše společné konzultace mi pokaždé pomohly
uvědomit si, kde je chyba a co bylo její příčinou.. Pak už bylo jednoduché problémy odstranit.

Spolupráce mi přinesla změnu pohledu - na některé věci teď nahlížím jinak. Uvědomuji si, že určité problémy jsou opravdu banální. A hlavně že se vše dá s rozumem napravit.

Spolupráci bych rozhodně doporučila. Mirek ví, jak s lidmi pracovat a navést je na správnou cestu.  

Hana Koníčková - Česká ženská reprezentace florbal a hráč finské NST Lappeenranta

Hana Koníčková - Česká ženská reprezentace florbal a hráč finské NST Lappeenranta

S Mirou jsme spolupracovali jen krátce, ale i tak jsem byla docela spokojena, protože to přineslo své ovoce. Především mne naučil vidět problémy a jejich následná řešení. Někdy se nám totiž v této době stává, že si obtíže nechceme připouštět. Avšak po několika společných schůzkách jsem si dokázala uvědomit důležité věci, což mi velmi pomohlo. Jako velké plus vnímám to, že se Mira snadno přizpůsobil mým časovým možnostem a byl k dispozici vždy, když jsem měla chuť se o problémech bavit.

Embed Block
Add an embed URL or code. Learn more
20.tinásobná mistryně ČR v judo IV.Dan  Hlavní trenérka klubu Judo Beskydy

20.tinásobná mistryně ČR v judo IV.Dan

Hlavní trenérka klubu Judo Beskydy

  

Miroslav Nečas z Liberce je vyhledávaný mentální trenér, biohacker a kouč, energický inspirátor, který nám předvedl účinek mentálního tréninku. Ukázal nám cestu jak vítězit a podávat špičkové sportovní výkony, ukázal nám jak získat převahu nad soupeři a jak odstranit předzápasovou trému, nervozitu, strach, podrážděnost, tlak či nesoustředěnost. Vše je jen v naší hlavě, kde je 70% úspěchu. Trénovali jsme nejen tělo, ale i mysl.