.element-to-justify { text-align: justify; }

Reference #1 - Miroslav Dvořák

Miroslav Dvořák - severská kombinace Dukla Liberec,  česká sdruženářská jednička posledních let

Miroslav Dvořák - severská kombinace Dukla Liberec,  česká sdruženářská jednička posledních let

Oceňuji především 100% spolehlivost. Co jsme si předem domluvili to platilo. Mira Nečas mi doporučil množství velmi inspirativních publikací, které jsem si mohl pročíst a dozvědět se více o důležitých dovednostech např. - mentální trénink, lepší soustředění, efektivita atd. 

Získal jsem také zkušenost s biohackingem a měřením biologického stresu. To mi pomohlo odhalit mé slabé stránky a následně jsme našli správnou cestu k jejich zlepšování a zařazení do tréninkového procesu.

Také se mi líbilo vysvětlení fungování mozku s následnou návazností na mentální techniky relaxace a dechová cvičení.  .

Díky spolupráci s koučem jsem získal odlišný pohled na sportovní trénink. Líbilo se mi nastavení konkrétních motivačních cílů, díky čemuž ted citím mnohem větší sebevědomí. Miru Nečase bych samozřejmě doporučil - zvláště těm, kteří na sebě chtějí pracovat a něco změnit.

 

Reference #2 - Milan Plodek

Milan Plodek - trénér extraligového teamu HC Bílí tygři (mladší dorost) Zdroj: hcbilitygri.cz

Za mne mohu říci, že jsem velmi spokojen na jaké úrovni naše spolupráce funguje a těším se na její další pokračování. Mira Nečas do našeho týmu přinesl nové nápady, jak pro nás, trenéry, tak i pro kluky. Motivační rozhovory jsou vítaným zpestřením a pro hráče představují impuls k sebezlepšování.

Mira Nečas nabízí hráčům jiný druh tréninku. Výsledky osobních pohovorů s hráči můžeme vidět již dnes. Hráči si více věří a pracují na věcech, které dříve snižovaly jejich výkony na ledě. Miru Nečase bych určitě doporučil, je to profesionál se vším, co k tomuto oboru patří. Již nyní je vidět zájem dalších týmů a trenérů z klubu Bílí Tygři Liberec o spolupráci s ním.

 

Reference #3 - Lenka Bartošová 

Lenka Bartošová - Česká ženská reprezentace florbal - asistent trenéra + hlavní trenér FBC Crazy LBC

Lenka Bartošová - Česká ženská reprezentace florbal - asistent trenéra + hlavní trenér FBC Crazy LBC

Spolupráci s Mirkem Nečasem byla výborná. Kdykoliv jsem měla problém, hned mi pomohl.
Naše společné konzultace mi pokaždé pomohly uvědomit si, kde je chyba a co bylo její příčinou.. Pak už bylo jednoduché problémy odstranit.

Spolupráce mi přinesla změnu pohledu - na některé věci teď nahlížím jinak. Uvědomuji si, že určité problémy jsou opravdu banální. A hlavně že se vše dá s rozumem napravit.

Spolupráci bych rozhodně doporučila. Mirek ví, jak s lidmi pracovat a navést je na správnou cestu.

Reference #4 - Hana Koníčková 

Hana Koníčková - Česká ženská reprezentace florbal a hráč finské NST Lappeenranta

Hana Koníčková - Česká ženská reprezentace florbal a hráč finské NST Lappeenranta

S Mirou jsme spolupracovali jen krátce, ale i tak jsem byla docela spokojena, protože to přineslo své ovoce. Především mne naučil vidět problémy a jejich následná řešení. Někdy se nám totiž v této době stává, že si obtíže nechceme připouštět. Avšak po několika společných schůzkách jsem si dokázala uvědomit důležité věci, což mi velmi pomohlo. Jako velké plus vnímám to, že se Mira snadno přizpůsobil mým časovým možnostem a byl k dispozici vždy, když jsem měla chuť se o problémech bavit.